9193225071.8dd5717.123ba0fd674d43009bbf10efa8dc0168

Hola!

Türkiye'de, gün geçtikçe iyileşen hamburger kültürüne bir katkı olması amacıyla Burger Keşfet'i hayata geçirmiş bulunmaktayız!

 

Hola! Beklenen kavuşma nihayet gerçekleşti, sevenler birbirlerine kavuştular. Çocukluk günlerimden net hatırladığım şeyler var: Öğlen Valikonağı’nda bulunan McDonald’s’a, oradan Maçka parkına yürümek hayatımın en güzel aktiviteleriydi. İnsan 7’sinde ne ise 70’inde de o derler ya hala burger yemek en büyük keyiflerimden biri. Keza Maçka parkında arkadaşlarımızla çimenlere yayılmakta öyle. Yöntem ve şekil biraz değişmiş o kadar.

Türkiye’de yavaş yavaş iyileşen hamburger kültürüne bir katkı olması amacıyla bu güzide blogu açtım. Sonuçta bu lezzeti hayatımızın merkezine koymuşuz. 🙂 Gittiğim beğendiğim, bazen beğenmediğim restoranları sizinle paylaşacağım. Bu süreçte güzel kilolar alınacak, eminim harika hamburgerler keşfedilecek. Bu işe yarı amatör başladığımı söylemeliyim, usta gurmelere saygısızlık etmek asla istemem. Türkiye’de bu anlamda bildiğim, Burger Haritası’nın yaratıcısı Sinan Hamamsarılar işini gerçekten kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. Umarım bu vesileyle bir gün kendisiyle tanışma fırsatı bulup, bir kaç burger dükkanı ziyaretinde de bulunuruz.

Az orta pişmiş olsun lütfen,
Sevgiler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir